Snelle Levering

Snel contact

Top kwaliteit

Altijd op zoek naar een alternatief







                

Angebote

Vind de juiste onderdelen voor uw auto.

NL

VIN/Chassisnummer

Of

1
2
3

Er is geen voertuig geselecteerd. Dit onderdeel is mogelijk niet compatibel met uw voertuig.

Geleidehulzenset, remklauw

Productnummer: D7271C
ART: D7271C / EAN: 8430320243481

De Geleidehulzenset, remklauw (D7271C) zorgt voor een soepele remklauwbeweging en een gelijkmatige remblokdruk tijdens het remmen. Het vervangen van versleten remvoeringen voorkomt weerstand, geluid en ongelijkmatige remblokslijtage. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om de juiste set te vinden.

Fabrikant Productnummer
OPEL 09200235
OPEL 09200236
OPEL 546320
OPEL 546321
OPEL 546345
OPEL 546346
OPEL 546368
OPEL 546369
OPEL 546370
OPEL 546371
OPEL 546445
OPEL 546446
OPEL 546447
OPEL 9200225
OPEL 9200226
OPEL 93172259
OPEL 93172260
OPEL 93173626
OPEL 93173627
OPEL 93174730
OPEL 93174731
OPEL 93185382
OPEL 93188449
OPEL 93188450
MERCEDES-BENZ 1684200115
MERCEDES-BENZ 1684200215
MERCEDES-BENZ 1684200315
MERCEDES-BENZ 1684200815
MERCEDES-BENZ 1684200915
MERCEDES-BENZ 1684201415
MERCEDES-BENZ 1684201515
MERCEDES-BENZ 1684202215
MERCEDES-BENZ 1684202315
MERCEDES-BENZ 1684202415
MERCEDES-BENZ 1684202915
MERCEDES-BENZ A1684202915
Usage nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
OPEL OPEL
RENAULT RENAULT
Alternatieve producten (2)
Houder, remklauw
BDA582
Houder, remklauw
HZP-PL-044A
Prijs excl. btw. € ..

Heeft u vragen over dit product? Neem gerust contact met ons op.

AUTOFREN SEINSA

AUTOFREN SEINSA is a globally recognized brand specializing in high-quality automotive hydraulic components, including brake and clutch systems, cylinders, and repair kits. With decades of engineering expertise, AUTOFREN SEINSA develops products that meet or exceed OEM standards, ensuring optimal performance, reliability, and safety under all driving conditions.

Combining advanced technology, precision manufacturing, and rigorous quality control, AUTOFREN SEINSA delivers components trusted by professional workshops and vehicle manufacturers worldwide. The brand stands for innovation, durability, and consistent performance, keeping vehicles safe, efficient, and fully operational, mile after mile.

Contactgegevens van het merk

Bestanden

Er zijn geen bestanden om te downloaden.

4.5 / 5 (20 reviews)
Onze klanten zijn erg tevreden met ons.
''Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam. Ziet je nog als mens en niet als een nummer. Als twee vrouwen in een toch wel mannenwereld met respect behandeld. Super fijn mannen!!!''
Bekijk reviews

FAQ


© 2025 Gebr. Opdam BV.nl - Alle rechten voorbehouden.